Farmacia Verde - opinie PROCTO VITALE™ Komentarze, Skuteczność Działania

p. Katarzyna

W aptekach jest masa produktów na hemoroidy dostępnych bez recepty, jednak każdy kto ich doświadczył, przyzna chyba, że w przypadku tej dolegliwości lepiej zapobiegać niż leczyć. Nikomu nie życzę takiego bólu. Odkąd stosuje ProctoVitale hemoroidy są nareszcie tylko wspomnieniem, zatem moja opinia o Farmacia Verde i tych ziołach jest jak najbardziej pozytywna. Polecam!Katarzyna

Oliwia

Problem z hemoroidami zaczął się po urodzeniu drugiego dziecka. Wstydziłam się pójść do lekarza, a dostępne bez recepty maści nie pomagały. Pomyślałam, że ostatni raz przed wizytą u specjalisty wypróbuję jakiegoś domowego sposobu. Wtedy wpadłam na opinie o Farmacia Verde i Procto Vitale – postanowiłam dać mu szansę. To był strzał w dziesiątkę! Bardzo szybko poczułam ulgę. Już drugiego / trzeciego dnia przestało mnie boleć i swędzieć. Po kilku tygodniach poczułam, że wszystkie dolegliwości po prostu minęły.

Zadowolona klientka, Warszawa

W moim przypadku hemoroidy ciągle wracały pomimo brania na to tabletek. O Procto Vitale dowiedziałam się od mojej cioci, której te zioła bardzo pomogły. Odkąd ich spróbowałam również nie chcę się z nim rozstawać, bo po prostu całkowicie wyeliminowały problem hemoroidów, nikogo zatem nie powinna dziwić moja entuzjastyczna opinia o Farmacia Verde i Procto Vitale. Moim zdaniem to najlepszy sposób na profilaktykę żylaków odbytu, serdecznie polecam!

Tadeusz W.

Miałem duży problem z żylakami odbytu, byłem o krok od decyzji o zabiegu chirurgicznym. Procto Vitale traktowałem już jak ostatnią deskę ratunku. Przyznaję, ta mieszanka kosztuje dość sporo, ale cieszę się, że się na nią zdecydowałem. W końcu mogę bez bólu korzystać z toalety, to ogromna ulga, zatem jak najbardziej pozytywna jest również moja opinia. O Farmacia Verde dodam jeszcze, że to polska firma, oferująca wysokiej jakości, w pełni naturalne produkty. Jak najbardziej popieram taką ideę i polecam!

Marek

Kilka miesięcy temu zauważyłem u siebie dziwne objawy. Czasem krwawiłem z odbytu, a po wypróżnieniu czułem, jakby coś mi tam wypadało. Znajomy powiedział mi, że to najprawdopodobniej hemoroidy. Gdy zacząłem szukać informacji na ten temat, trafiłem na Procto Vitale. Zamówiłem i nie żałuję. Po ok. dwóch miesiącach problem minął zupełnie. Cieszę się, bo nie musiałem chodzić do lekarzy i przechodzić tych wszystkich badań. Teraz piję zioła profilaktycznie. Od wyzdrowienia minęło już sporo czasu, a problem nie powraca.

Renata

Od lat bezskutecznie walczyłam z hemoroidami. Lekarz przepisywał coraz to nowsze kremy, maści i tabletki, a ja wciąż nie widziałam efektów. W końcu przeczytałam o Procto Vitale. Muszę przyznać, że nie za bardzo wierzyłam, że herbatka ziołowa może cokolwiek dać. Postanowiłam jednak spróbować, bo przecież nie miałam nic do stracenia. Nie mogłam uwierzyć w to, co się stało. To naprawdę podziałało. Od czasu, kiedy Procto Vitale do mnie przyszedł minęło kilka miesięcy, a ja zapomniałam już o hemoroidach. Gorąco wszystkim polecam!

Danuta, Wrocław

Hemoroidy były dla mnie bardzo męczącą dolegliwością, ból, pieczenie, swędzenie i jeszcze te krępujące wizyty w aptece. Na szczęście trafiłam na ProctoVitale, mieszankę ziół które działają na przyczyny problemu, zapobiegając pojawianiu się guzków w okolicach odbytu. Stosowałam już maści, kremy i tabletki działające objawowo i powiem tylko tyle, że zdecydowanie lepiej (i mniej boleśnie) jest stawiać na profilaktykę – taka jest moja opinia. O Farmacia Verde dowiedziałam się od siostry, która lubi stosować ich kosmetyki, ja natomiast polecam te zioła, są bardzo skuteczne. Poprawę czuć już po kilku dniach stosowania.

Aleksander

Wszystkim gorąco polecam Procto Vitale. Od dawna miałem problem z pieczeniem i swędzeniem w okolicy odbytu. Maści pomagały tylko na chwilę, a ja chciałem raz na zawsze pozbyć się hemoroidów. Dopiero Procto Vitale naprawdę mi pomógł.

Ada

Moja opinia o Farmacia Verde i Procto Vitale również jest bardzo pozytywna. Jeśli masz tak jak ja skłonności do powstawania hemoroidów, to powiem szczerze, że nie ma nic lepszego, żeby im zapobiegać. Bardzo fajne, dobrze pomyślane i skomponowane połączenie rożnych ziół. Jeśli zależy Ci na naturalności preparatu jak i jego skuteczności, to z Procto Vitale na pewno będziesz zadowolony.

Grzegorz

Od bardzo dawna walczyłem z hemoroidami. Zażywałem tabletki, smarowałem się maściami. W końcu lekarz zaproponował mi różne zabiegi chirurgiczne. Byłem tak zmęczony nieskutkującymi preparatami, że na poważnie zacząłem to rozważać. Dowiedziałem się jednak o Procto Vitale i pomyślałem, że jeszcze raz spróbuję. Było warto, Procto Vitale faktycznie zadziałał. Hemoroidy zniknęły, czuję się świetnie, a co najważniejsze – uniknąłem zabiegów!

Martyna

Naprawdę wszystkim polecam Procto Vitale. Zaczęłam pić te zioła, jak tylko dowiedziałam się, że mam hemoroidy. Zawsze mówiłam, że najlepsze są naturalne metody i nie myliłam się! Bez chemicznych preparatów pozbyłam się problemu. Wszystkim polecam Procto Vitale.

Jesteśmy na

nasze aukcje