O Procto Vitale | Zioła Procto Vitale

Procto Vitale to marka oferująca naturalne zioła na hemoroidy. Producentem jest laboratorium Farmacia Verde z doświadczeniem sięgającym 2015 roku.

Verdelab-ikonaPracując nad ziołami Procto Vitale mieliśmy na celu stworzenie produktu, którego nie było dotąd na rynku. Naturalne zioła o bogatym składzie, działające skutecznie, intensywnie, ale jednocześnie łagodne i bezpieczne, nawet w dłuższej perspektywie czasu. Tak opracowaliśmy naszą recepturę, bazującą na optymalnej kompozycji liści szałwi, ziela rdestu ptasiego, zielu skrzypu oraz korzeniu prawoślazu. Wszystkie nasze składniki są najwyższej jakościmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Naszą najlepszą recenzją są klienci, którzy wciąż do nas wracają z zadowoleniem. Każdego dnia otrzymujemy szereg pozytywnych opinii – zarówno na różnych stronach, portalach społecznościowych, jak i w prywatnych wiadomościach. Za to wszystko serdecznie dziękujemy.

Procto Vitale to bogactwo ziół i komplementarne działanie

Preparaty Procto Vitale bazują na naturalnych ziołach, które stanowią idealną kompozycję składników aktywnie wspomagających walkę z hemoroidami. Nasze produkty działają na wiele aspektów zwalczając stopniowo hemoroidy, ale też na bieżąco niwelując nieprzyjemne objawy.

Igor MichajłowskiZioła wykorzystywane w Procto Vitale wykazują wiele cennych właściwości. Działają ściągająco i przeciwzapalnie, ograniczają krwawienia, a do tego łagodzą podrażnienia i działają osłonowo, dzięki czemu zmniejsza się ból i świąd mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Cosmetologica

Sięgając po Procto Vitale otrzymują Państwo wyłącznie ziołowe składniki, których celem jest poprawa zdrowia i komfortu życia. To maksymalna koncentracja cennych ziół. Nie ma tu miejsca na sztuczne dodatki, jak barwniki, konserwanty, sztuczne aromaty oraz wypełniacze. Dla nas najważniejsza jest faktyczna poprawa oraz bezpieczeństwo stosowania. Preparaty Procto Vitale można stosować z powodzeniem również przewlekle, gdyż żadne z zastosowanych ziół nie ma negatywnego wpływu na organizm nawet w dłuższej perspektywie stosowania.

Jednym z naszych filarów jest szacunek dla natury

Z pełną świadomością korzystamy z sił natury w naszych preparatach. Także w innych aspektach okazujemy ogromny szacunek dla otaczającego środowiska. Podczas produkcji nie powstają toksyczne odpady, a naszych preparatów nie testujemy na zwierzętach.

Dlaczego naturalne zioła to najlepszy wybór?

  • Brak takich dodatków, jak aromaty, sztuczne barwniki, czy konserwanty to wyższa koncentracja składników aktywnych, ale też brak ryzyka negatywnego wpływu na organizm.
  • Optymalny, starannie skomponowany skład, który działa na wiele aspektów, związanych z hemoroidami.
  • Procto Vitale można stosować przewlekle, przez dłuższy okres.

Procto Vitale to kompleksowe, bezpieczne i naturalne rozwiązanie na hemoroidy.

Jesteśmy na

nasze aukcje